Як виграти будівельний тендер – стратегія перемоги

будівельний тендер

Будівельний тендер в Україні – це інструмент для забезпечення прозорості та ефективності в галузі будівництва, а також для стимулювання конкуренції. Тендери на будівництво регулюються законами України, зокрема Законом «Про публічні закупівлі». Замовниками можуть бути державні органи, місцеві ради, комерційні компанії або інші організації. Замовник повинен опублікувати оголошення про проведення тендеру в спеціалізованих виданнях та на веб-порталах. У ньому повинна міститися інформація про проєкт, вимоги до учасників, терміни та умови подачі пропозицій.

Заявка на участь в будівельному тендері

Заявка на участь у будівельному тендері є одним із важливих етапів. Наші фахівці аналізують вимоги до тендерної документації, а потім допомагають скласти необхідний пакет документів. Прайс-лист на послуги відіграє вагому роль у тендерній документації. Частина з вказаною вартістю вашої пропозиції для виконання робіт має бути чіткою, обґрунтованою і, що найголовніше, відповідати умовам тендеру. Коли тендерна документація готова, консалтингова компанія подає її від імені клієнта. Це може включати реєстрацію, відправку електронних документів та інші дії, щоб забезпечити вчасну та правильну подачу.

Реєстрація в будівельному тендері

Реєстрація та подача заявки на участь у тендері має бути вчасною та відповідати всім вимогам тендерної документації. Правильна організація кожного етапу  це ключовий крок до успішних результатів тендеру.

Загальна процедура  реєстрації в будівельному тендері включає наступні кроки:

  1. Ознайомлення з тендерною документацією, зокрема: технічними вимогами, умовами участі, графіком роботи, умовами оплати та ін.
  2. Реєстрація в системі. Більшість тендерів проводяться через електронні системи, такі як ProZorro. Для реєстрації в такій системі вам потрібно створити обліковий запис і заповнити анкету.
  3. Подача заявки на реєстрацію. Подача заявки на участь у конкретному тендері можлива лише після реєстрації в системі. Іноді на цьому етапі трапляється пункт з проханням вказати додаткову інформацію, наприклад: дані про компанію, фінансові показники, досвід у будівництві.
  4. Отримання доступу до тендерної документації. Після подачі заявки на реєстрацію організатори відкриють доступ до тендерної документації. Це дозволить детально ознайомитися з усіма нюансами проєкту та підготувати власну тендерну пропозицію.
  5. Подача тендерної пропозиції. Цей етап включає в себе відправку електронного документа або фізичну передачу документів до офісу організатора.
  6. Очікування результатів. Якщо ваша компанія визнана переможцем, то наступним кроком буде укладення договору.

Як брати участь в будівельних тендерах

Щоб взяти участь у тендерах розпочніть з ознайомлення з тендерними оголошеннями. Оголошення може бути розміщене на веб-сайтах державних органів, публічних закупівельних платформах, газетах, офіційних сторінках у соцмережах, тощо. Перед подачею заявки проаналізуйте чи ваша компанія відповідає вимогам, встановленим у тендерному оголошенні. Зокрема, врахуйте такі показники: фінансова стабільність, наявність необхідних ліцензій, досвід у будівництві.

Також для участі у будь-якому будівельному тендері необхідно укласти договір на участь у тендері. Цей договір є юридичним документом, котрий регулює взаємовідносини між учасником та організатором тендеру. Він містить дані про обидві сторони тендеру, предмет договору, правила, інформацію про відповідальність сторін та відшкодування, терміни, умови та непередбачувані зміни.

А далі етап  проведення тендеру на будівництво. Цей процес спрямований на вибір найдостойнішого підрядника. Якщо ваша компанія визнана переможцем, то наступним кроком буде укладення договору.

Участь в будівельному тендері –  це складний і багатоетапний процес, з яким не завжди можуть справитися власники бізнесу без сторонньої допомоги. Кваліфікована підтримка, розробка індивідуальних рішень та досвід у підготовці всієї необхідної документації фахівцями консалтингової компанії «Біконсалт» допомагають нашим партнерам досягати перемог у будівельних тендерах.

«Біконсалт» –  партнер, який надає також і юридичні послуги, захищаючи права та інтереси замовника під час усього процесу тендеру та послуги з ведення бухгалтерії для ТОВ, ФОП та ГО.

+

    Залиште свої контакти і ми зателефонуємо Вам найближчим часом




    +

      Залиште ваш відгук